Polityka prywatności

Pliki cookie.

Alder poprzez swoją witrynę internetową NIE UMIESZCZA informacji w formie plików cookies (tzw. ciasteczek) w urządzeniu końcowym Użytkownika, tj. komputerze, tablecie, smartfonie, itd.

Bezpieczeństwo – wyższa kultura ochrony danych Klientów.

Alder gwarantuje ochronę danych osobowych, udostępnianych przez Państwa w trakcie zgłaszania zapytań oraz korzystania z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Udostępnienie danych osobowych przez Użytkownika jest dobrowolne i dotyczy wyłącznie sytuacji związanych ze składaniem zapytań oraz nawiązywaniem kontaktu z firmą.

Dane wymagane w formularzach znajdujących się na stronie firmy Alder są niezbędne dla przetworzenia zapytania lub zgłoszenia Użytkownika oraz udzielnie odpowiedzi. Użytkownik formularza wysyłając dane godzi się na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie podanym w formularzu.

Użytkownik posiada prawo wglądu i możliwość dokonania zmian w umieszczonych przez siebie danych osobowych. W celu modyfikacji lub usunięcia swoich danych osobowych Użytkownik wysyła email na adres biuro@alder.pl.

Przetwarzane przez nas dane cyfrowe są bieżąco administrowane przez profesjonalnego i zaufanego Partnera. Dodatkowe bezpieczeństwo danych gwarantują cyklicznie wykonywane kopie bezpieczeństwa. W kulturę firmy wpisują się wewnętrzne regulacje dotyczące poziomu dostępu do danych klientów, a także procedury zabezpieczania dostępu i ujawniania ich tylko wyznaczonym osobom. Ponadto posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych przez nas usług, zabezpieczające interesy naszych Klientów.